KATEGORİLER

123 oyun facebook
123 oyun twitter
123 oyun google+

Cesur Hızlı Çocuk Oyunu

Cesur Hızlı Çocuk Cesur Hızlı Çocuk
4.5 / 5 (2 oy)

Oyunun orjinal adı Extreme Pamplona. Avrupa'nın farklı ülkelerinin dar sokaklarında aksiyon dolu bir kovalamaca oyun sizi bekliyor. Oyun beş kısa bölümden oluşuyor. Önce İspanya'da boğa arenasında başlıyor ve boğadan mümkün olduğu kadar hızlı kaçarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyorsunuz. Daha sonra Almanya'da ayyaş bir kadından ve İngiltere'de polisten kaçıyorsunuz. Sıçrama ve koşma kabiliyetlerinize güveniyorsanız bu oyun tam size göre. Hızlı olmayı unutmayın!

Cesur Hızlı Çocuk Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yorum yapabilmek için tüm alanları doldurmalısınız!

123 Oyun Twitter123 Oyun Facebook123 Oyun Google+123 Oyun Pinterest123 Oyun Tumblr123 Oyun Instagram123 Oyun YouTube123 Oyun Vk123 Oyun RSS

Türkiye'nin lider oyun siteleri arasında yer alan 123 Oyun, 2007 yılından bu yana oyun severlere hizmet etmektedir. Her yaş grubuna hitap eden oyun sitemizde savaş oyunları, süper mario oyunları, araba yarışı oyunları, giydirme oyunları, çocuk oyunları, yemek oyunları, zeka oyunları, futbol oyunları, sue oyunları, ameliyat oyunları, sünger bob oyunları, barbie oyunları, scooby doo oyunları, batman oyunları, ben 10 oyunları ve daha fazlası yer almaktadır. Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.

Yukarı
x123oyun chrome extension
0.36